سیدامیر جاوید دستیار رئیس حوزه هنری شد

سیدامیر جاوید دستیار رئیس حوزه هنری شد

بلك بلاگ: طی حكمی از طرف محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری سید امیر جاوید بعنوان دستیار ریاست منصوب گردید.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، طی حکمی از طرف محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری سید امیر جاوید حائری بعنوان دستیار ریاست منصوب گردید.
در قسمتی از حکم سیدامیر جاوید آمده است:
«در فصل نو از تعالی این شجره، باری بر دوش بنده است که جز با همراهی همراهان صدیق، مجاهد و مؤمن به این آرمان، به سرمنزل مقصود نخواهد رسید. نقش مؤثر در این عرصه از آن کسی است که این معنا را به عمق جان دریافته و بر محوریت انسان هنرمند در بالندگی این نهاد اجتماعی معظم، واقف باشد. به همین دلیل از جنابعالی که دارای روحیه انقلابی، شایستگی های علمی و عملی و آشنا با ظرایف و لطایف جهان هنر و ادبیات هستید، می خواهم تا بعنوان «دستیار» بنده را در انجام وظایف خطیر یاری رسانده و ماموریت های محوله را با جدیت پیگیری کنید. شرط توفیق در پیگیری ماموریت های محوله، ابتناء بر رویکردهای تحولی و ارتباط مؤثر با بدنه گسترده جبهه هنر و اندیشه انقلاب اسلامی است.»

گفتنی ست، سید امیر جاوید قبل از این مدیریت روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مشاور معاون هماهنگ کننده ی قرارگاه فرهنگی بقیه الله الاعظم، مدیر سامانه ی رصد مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، قائم مقام کانون اندیشه ی جوان و دبیر حلقه ی سینمای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه ی اسلامی را عهده دارد بود. وی همین طور در حوزه رسانه و هنر بعنوان روزنامه نگار در مجلات طنز و هنری فعالیت داشته و تهیه و تولید ۱۴ فیلم کوتاه داستانی، تهیه و تولید ۱۶ فیلم مستند، سردبیری و کارگردانی برنامه های تلویزیونی، اجرا و کارشناسی برنامه های سینمایی و فرهنگی رادیو و تلویزیون را در کارنامه خود دارد.


منبع:

5.0 از 5
1399/08/21
22:33:53
1001
تگهای خبر: برنامه , داستان , رسانه , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲