همزمان با دهه كرامت؛

پنج كتاب جدید درباره امام رضا توسط به نشر چاپ می شود

پنج كتاب جدید درباره امام رضا توسط به نشر چاپ می شود

بلك بلاگ: مدیرعامل انتشارات به نشر از آماده سازی و چاپ 5 كتاب جدید با محوریت موضوع امام رضا (ع) همزمان با دهه كرامت آگاهی داد.به گزارش بلک بلاگ به نقل از مهر، حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات به نشر (آستان قدس رضوی) اظهار داشت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت رضا(ع)، ۵ عنوان کتاب جدید با موضوع امام رضا (ع) توسط به نشر منتشر و راهی بازار نشر می شود.
وی اضافه کرد: جلد دوم رمان «آبی ها» از سعید تشکری، «چهل جلوه حضور» از روح الله شفیعیان، «زیست نامه مادر امام رضا(ع)» از ناهید طیبی، «این لحظه ها را دوست دارم» از مریم زرنشان، «سلام امام رضاجان» از مسلم ناصری، ۵ عنوان جدیدی هستند که بناست منتشر شوند. از این ۵ عنوان، سه عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و دو عنوان در چارچوب کتاب های پروانه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان می باشد.
مدیرعامل انتشارات به نشر در ادامه اظهار داشت: در این ایام، دو عنوان کتاب رضوی شامل جلد اول رمان آبی ها از سعید تشکری و کتاب امام رضا(ع) و کرامت انسانی از استاد محمدحکیمی تجدید چاپ می شوند. تابحال در این مجموعه ۱۳۴ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(ع) ویژه دو گروه سنی کودک و بزرگسال تولید شده است. از این تعداد ۱۰۰ عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و ۳۴ عنوان ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است. از مهم ترین این آثار در بخش بزرگسال می توان به رمان عاشقانه «دعبل و زلفا» به قلم مظفرسالاری، مجموعه ۸ جلدی «آهوانه ها» به قلم سیدمحمدسادات اخوی، در سال های دور به قلم حسن احمدی، «درجستجوی خورشید» و «امام رضا(ع) و زندگی» به قلم مهدی غلامعلی، «موقف»، «اوسنه گوهرشاد» و «آبی ها» از سعید تشکری اشاره نمود.
سعیدی اظهار داشت: در بخش کتاب های پروانه (کودک و نوجوان) با موضوع رضوی نیز می توان از کتاب های «بیدارم کن» و «رازآن بوی شگفت» از فریبا کلهر، «اعترافات غلامان» از حمیدرضاشاه آبادی، «ماه غریب من»، «مرغابی های مهمان»، «رضاجان خوش آمدی» از مجید ملامحمدی، «نشانه ها» از ابراهیم حسن بیگی، «یاس نجمه» از حمید هنرجو نام برد.
وی در آخر از تولید کتاب های رضوی به صورت مشارکتی با مجموعه های دیگر یاد کرد و اظهار داشت: معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی، موسسه آفرینش های هنری و سازمان کتابخانه ها همچون این مجموعه ها هستند. در ضمن، دو اثر «لالالالا کبوتر بال داره» از آقای علی محمد مودب و «گزیده عیون اخبار الرضا(ع)» از دکتر محمدهادی زاهدی هم از دیگرکتاب های حوزه رضوی این انتشارات هستند که در مراحل پایانی آماده سازی هستند.

1399/04/02
23:23:32
5.0 / 5
2271
تگهای خبر: رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلك بلاگ