برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط

به گزارش بلك بلاگ قم دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت از برگزاری اختتامیه این جشنواره به صورت بر خط آگاهی داد و اظهار داشت: این تصمیم باتوجه به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری كرونا اتخاذ شده است.


علی حسینی در گفت و با ایسنا، با بیان این مطلب اظهاركرد: داوری آثار ارسالی به دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش های هنری و ادبی به پایان رسیده است و طبق اعلام قبلی معرفی برگزیدگان از روز نیمه شعبان همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی موعود(عج) شروع شده و طی دو مرحله برگزیدگان بخش های هنری و ادبی اعلام خواهند شد.
وی تصریح كرد: دومین جشنواره ملی مهدویت با مشاركت 2400 شركت كننده در بخش های ادبی، هنری و كتابخوانی برگزار گردید و 1217نفر آثار مهدوی خویش را به دبیرخانه جشنواره ارسال كردند و 1188نفر هم در مسابقه كتابخوانی شركت داشتند.
وی افزود: داوری آثار با همكاری حوزه هنری استان قم و انجمن عكاسان قم و همینطور حضور اساتید برجسته، با بالاترین كیفیت و دقت ممكن انجام گرفت.
دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت در ادامه به برگزاری اختتامیه جشنواره اشاره نمود و اظهار داشت: علیرغم برنامه ریزی های صورت گرفته و تاكید دست اندركاران جشنواره به برگزاری اختتامیه لكن با عنایت به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری بیماری كرونا امكان برگزاری اختتامیه به صورت معمول وجود ندارد.
حسینی افزود: برهمین اساس تصمیم بر این شد كه اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت مجازی و بر خط برگزار گردد كه جزئیات آن بزودی اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/01/23
20:43:12
5.0 / 5
3134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳