توسط فرهنگسرای سرو؛

پویش كتابخوانی قرنطینه با كتاب شروع شد

پویش كتابخوانی قرنطینه با كتاب شروع شد

بلك بلاگ: پویش كتابخوانی قرنطینه با كتاب برای روزهای خانه نشینی ناشی از ویروس كرونا، توسط فرهنگسرای سرو شروع شد.به گزارش بلك بلاگ به نقل از مهر، باتوجه به روزهای قرنطینه خانگی ناشی از انتشار ویروس كرونا، فرهنگسرای سرو بارویكرد توجه به فرهنگ كتاب و كتاب خوانی و پركردن اوقات فراغت، یك پویش كتابخوانی به نام «قرنطینه با كتاب» راه اندازی كرده است.
در این پویش برخی از كتاب های سودمند بوسیله فضای مجازی به علاقه مندان معرفی شده و از آنان درخواست می شود تا كتاب ها را خوانده و نظرات خودرا با دیگران به اشتراك گذارند.
پویش كتابخوانی «قرنطینه با كتاب» تلاش می كند تا برخی از كتاب های خوب و باارزش را به مخاطبان معرفی نماید. تا امروز 4 اثر «سیری در سیره نبوی» نوشته شهید مرتضی مطهری، «مبانی روان شناختی رابطه زن و شوهر از منظر پیامبر اعظم» نوشته غلامعلی افروز، «والدین موثر، فرزند مسئول» و «سرزمین ما ایران» نوشته فروزنده خداجو بوسیله صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو معرفی شده اند.
علاقه مندان برای دسترسی به معرفی این كتاب ها می توانند به صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو به آدرس مجازی farhangsara_sarv مراجعه كنند.
این طرح تا اختتام تعطیلات نوروز و شكست كرونا ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/01/07
23:04:54
5.0 / 5
3604
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲