تغییر تاریخ مراسم پایانی جایزه ارغوان برای حفظ سلامت همگانی

تغییر تاریخ مراسم پایانی جایزه ارغوان برای حفظ سلامت همگانی

به گزارش بلك بلاگ دبیرخانه جایزه ادبی «ارغوان» از تغییر تاریخ مراسم پایانی این رویداد برای حفظ سلامت همگانی اطلاع داد.


اوژن حقیقی، دبیر این جایزه ادبی در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: روز گذشته بعد از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری جایزه «ارغوان» به صورت ویدیوكنفرانس به این نتیجه رسیدیم كه به منظور حفظ سلامت همگانی اختتامیه این جایزه را كه قرار بود ۲۲ خرداد ۹۹ برگزار گردد به تعویق انداخته و آنرا در تابستان پیش رو برگزار نماییم كه تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
او اضافه كرد: همه را دعوت می نماییم كه در این شرایط سخت، قرنطینه را به شكل جدی رعایت نمایند و با خانه ماندن تلاش بر قطع زنجیره انتقال این بیماری داشته باشند تا كمی از بار وحشتناكی كه بر دوش كادر پزشكی و درمان كشور است كاسته شود و به آنها و تمام امدادگران خسته نباشید می گوییم. درحال حاضر تعداد زیادی داستان به دبیرخانه سومین دوره جایزه رسیده و ما جوانان را دعوت می نماییم از این فرصتی كه پیش آمده استفاده كنند و بیشتر بنویسند و داستان هایشان را برای ما ارسال نمایند.
دبیر جایزه ادبی «ارغوان» در انتها با آرزوی سلامتی برای مردم ایران و در پیش داشتن سالی خوب، اعلام نمود: احتمال تمدید فرصت ارسال داستان ها هم وجود دارد كه بعد از تصمیم گیری شورای سیاست گذاری درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.
سومین دوره جایزه داستان كوتاه «ارغوان» با مبحث «آخرین بار» درحال برگزاری است و علاقه مندان برای شركت در جایزه و كسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.jayezeharghavan.ir رجوع كنند.5.0 از 5
1398/12/27
20:04:08
3176
تگهای خبر: جایزه , داستان , رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴