مراكز فرهنگی مهم نیویورك هم تعطیل شدند

مراكز فرهنگی مهم نیویورك هم تعطیل شدند

بلك بلاگ: موزه ها و گالری های هنری بزرگ و معتبر نیویورك روز پنجشنبه اعلام نمودند به سبب شیوع ویروس كرونا بطور موقت بسته خواهند ماند.


به گزارش بلك بلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از نیویورك تایمز، مراكز فرهنگی مهم نیویورك همچون «موزه هنر متروپولیتن»، «موزه هنر مدرن»، «موزه هنر آمریكایی ویتنی»، سالن «اپرای متروپولیتن»، «سالن كارنگی» و «سالن فیلارمونیك نیویورك» روز پنجشنبه اعلام نمودند در امتداد كنترل شیوع ویروس «كرونا» درهای خودرا بطور موقت به روی علاقه مندان بسته نگه خواهند داشت.
موزه «متروپولیتن» كه یكی از بزرگترین موسسات هنری جهان شمرده می شود، بیانیه تعطیل شدندش را در حالی منتشر نمود كه در آستانه جشن صد و پنجاهمین سالگرد تاسیسش است. در هفته جاری موزه «متروپولیتن» تصمیم گرفت نمایشگاه سالگرد این موزه با عنوان «خلق متروپولیتن ۲۰۲۰-۱۸۷۰» را به تعویق بیاندازد.
مدیر موزه «متروپولیتن» نیویورك در اطلاعیه ای اعلام نمود: «اولویت موزه «متروپولیتن» حفاظت و پشتیبانی از كاركنان، داوطلبان و بازدیدكنندگان است.»
خبر تعطیل شدن این مراكز بعد از آنكه شهرهایی در اروپا، در كنار «سانفرانسیسكو» و «سیاتل» از برگزاری رویدادهای در رابطه با اجتماعات بزرگ خودداری كردند، اعلام گردید.
موزه های هنری مهم «بوستون» همچون موزه های هنری «هاروارد»، «موسسه هنر معاصر» و موزه هنرهای زیبا این شهر نیز از تعطیلی موقت خود خبر دادند.
گالری ملی هنر «واشنگتن»، موزه هنر «های» در آتلانتا و موزه های «اسمیتسونین» در واشنگتن و نیویورك، موزه «بروكلین» و موزه آمریكایی تاریخ طبیعت نیز همچون مراكزی هستند كه برای مدت موقتی تعطیل خواهند ماند.5.0 از 5
1398/12/23
15:15:32
3575
تگهای خبر: فرهنگی , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵