کوبا ترور شهید صیادخدایی را محکوم نمود

کوبا ترور شهید صیادخدایی را محکوم نمود

وزارت امورخارجه کوبا ترور شهید صیاد خدایی را محکوم نمود و اینگونه اقدامات را تهدیدی برای امنیت و صلح خاورمیانه دانست.


به گزارش بلک بلاگ به نقل از ایسنا، امیلیو لوزادا مدیر بخش روابط دوجانبه در وزارت امورخارجه کوبا با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر به شهادت سرهنگ پاسدار حسین صیاد خدایی واکنش نشان داد.
وی در پیام خود نوشت: کوبا ترورهای گزینشی مانند آنچه بتازگی مقابل یک سرهنگ سپاه پاسداران ایران رخ داده است به شدیدترین شکل محکوم می کند.
این مقام وزارت امورخارجه کوبا در ادامه اصرار کرد که چنین اقداماتی تهدیدی برای صلح و امنیت در منطقه خاورمیانه است.
دو عنصر تروریستی موتور سوار روز یک شنبه با شلیک به سرهنگ پاسدار حسین صیاد خدایی در تهران هنگام ورود به منزلش وی را به شهادت رساندند.
حسین امیرعبدللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در اطلاعیه ای با تسلیت شهادت سرهنگ صیاد خدایی اظهار داشت: خباثت و رذالت تروریست های کوردل در به شهادت رساندن آن مدافع حرم بار دیگر ثابت نمود که ایران اسلامی که در صف مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و نماد تروریسم داعش به دست قهرمان ملی و بین المللی مبارزه با تروریسم سردار سرافراز شهید سلیمانی منکوب گردید، خود همیشه قربانی تروریسم دولتی و عوامل کوردل تروریست در سایه سنگین سکوت همراه با حمایت برخی مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر می باشد. وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ظرفیت های سیاسی، حقوقی و بین المللی خودرا برای پیگیری پرونده جنایت ترور آن شهید عزیز، بمنظور تعقیب، مجازات و محکومیت تروریست های جنایتکار به کار خواهد بست.1401/03/04
11:15:28
0.0 / 5
191
تگهای خبر: حقوقی , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱